EN TR
Kurumsal
Enmak Internet Sitesi Kullanım Koşulları

 

1-  İşbu site üzerinde yer alan her türlü makina görsel, videosu ve bilgisinin kullanım ve tasarruf yetkisi Enmak Endüstriyel Makina firmasına ait olup, siteyi ziyaret ederek kullanmakla bu kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş oluyorsunuz. Enmak, Sözleşme şartları da dahil olarak, site ve site üzerindeki uzantılarda bulunan her tür koşulu ve bilgiyi ziyaretçilerine herhangi bir ihtarda bulunmaksızın değiştirme hakkına sahiptir. Değişiklikler Enmak tarafından yapılarak yayımlandığı andan itibaren yürürlüğe girer.

 

2-  İşbu sitede bulunan her türlü bilgi ENMAK firmasına ait olup, Başka bir sitede izin alınmadan kullanılamaz. Görseller kopyalanamaz. İmal edilen makinelerdeki özellikler resmiyete tabi değildir. Öncelikli olarak "makine satış sözleşmelerinde" yer alan bilgiler geçerlidir.

 

3- ENMAK web sitesinde bulunan bilgilerin güncelliğini ve doğruluğunu sürekli olarak kontrol etmektedir. Yalnız bu tüm itinalı çalışmalara rağmen, site üzerinde bulunan web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. ENMAK'ın web sitesinde bulduğunuz görsel ve bilgiler, daha önce özel şartlarda üretilmiş makinelerin bilgileri olup, ileride üzerinde değişiklik yapma hakkını ENMAK saklı tutar. Web sitesindeki bilgilerin, güncel olup olmadığı, doğruluk ve kalitesi, şartları veya performası, hangi amaca  uygun olduğu, ENMAK ın internet sitesinde yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunların yanında bağlantılı veya bağlantısı olmayan diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ve tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

 

4- Bu site üzerinden başka sitelere link veriliyor olması mümkündür. Basımda veya İnternet üzerinde olan haberlerin görselleri birebir olarak sayfalarda bulunabilir, ancak aynı sayfa içerisinde kaynağa referans verilmiştir. Bu sitede bulunan haber kaynaklarının linkleri ilk alındığı gün için geçerli olabilir. Şayet linklerde bir farklılık söz konusu olmuş ise bundan ENMAK sorumlu değildir.

 

5- Son olarak Bu site içerisinde bulunan tüm öğe ve bilgiler tanıtım amaçlı olarak, ENMAK ın kullanım hakkına tabidir. İzinsiz çoğaltılamaz ve yayımlanamaz. Sadece referans olarak siteye link verilebilir.