EN TR
Kurumsal
Enmak Endüstriyel Makina San. Tic. Şti.

ENMAK Endüstriyel Makina San. Tic. Ltd. Şti 1979 yılında ilk başta ilaç firmaları için dolum makineleri üretmek amaçlı kurulmuştur.

 

İlk olarak İstanbul Topçular da bulunan üretimhanesinde sektöre giriş yapan ENMAK, sonraki senelerde ülkedeki sanayinin gelişmesiyle paralel olarak atılımlarda bulunarak, üretimini Bayrampaşa İstanbul'da bulunan Emintaş Akel Sanayi sitesine taşımıştır. Bu noktada ilaç sektörünün yanında, gıda, kozmetik, deterjan, kimya, boya gibi diğer sektörlere de hizmet sunmaya başlamıştır.

 

Ürün yelpazesine kapatma makineleri, etiketleme makineleri, yıkama makineleri gibi diğer ambalajlama makinelerini de katarak sektöründe ileriye çıkan öncü firma 2001 yılından bugüne Avcılar'da bulunan 8000 metrekarelik kapalı alana sahip fabrikasında üretimlerine devam etmektedir.

 

Üretim kapasitesini ve yelpazesini genişleten firmanın günümüze kadar yurtiçinde tüm şehirlerde bulunan firmalarda çeşitli ürünler için tasarlamış olduğu makineleri hala çalışmakta olup, son yıllarda özellikle deterjan sektöründe pazar payının %80 den fazlasını elinde bulunduran ENMAK , merkezi yurtdışında bulunan büyük firmalara da tedarikte bulunmaktadır.

 

Üretimini Ar-Ge kullanarak müşterilerine çözüm ortaklığı sağlamakta olan firmanın ürün yelpazesinde ;

• Dolum makinaları

• Kapatma makinaları

• Etiketleme makinaları

• Özel ambalajlama

• Yıkama ve çalkalama makineleri bulunmaktadır.

 

Enmak ;  Yurtiçi haricinde Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Uzakdoğu, Rusya pazarlarında da sektörünün büyük firmalarına hizmet sunmaktadır.

Firmamız, Ambalaj Sanayicileri derneği ve Ambalaj Makinacıları Derneği üyesidir.

 

 

İnternet Sitesinin Kullanım Koşulları için Tıklayınız

Site Haritası

Fotoğraflar
Enmak Makina Dolum Makinası Kapatma Makinası Etiketleme Makinası Üreten Sektöründe Lider ve Öncü kurumdur.
8000 Metre kare kapalı alana sahip fabrikasında müşterilerin taleplerine göre Dolum Makinesi Kapatma Makinesi Etiketleme Makinesi çeşitleri ve ambalaj makinası üretmektedir.
Enmak Endüstriyel Makine ; Dolum Kapatma Etiketleme Makinesi ve Özel ambalajlama makineleri imal eden sektöründe Lider kurumdur.
Enmak Endüstriyel Makine Avcılar'da bulunan fabrikasında üretimine 2002 senesinde başlamıştır.